Znaczenie kart tarota

Karta tarota Koło Fortuny

Koło Fortuny

Motto

Gruntowna zmiana jest nieuchronna. Pozytywne korzyści, jakie odniesiesz w tym okresie, mogą trwać długo.

Ogólne znaczenie

Tematem przewodnim karty Koło Fortuny jest cykliczna zmiana. Koło to toczy się dalej, w nieustannym cyklu wzlotów i upadków, w pewien sposób uwalniając nas od przeszłości. Jedyną częścią koła, która nie idzie w górę i w dół, jest piasta, która reprezentuje wieczne ja. Cykl koła jest lekcją – jeśli nie podoba ci się coś, po prostu poczekaj albo ciesz się nim, póki trwa, bo to też się zmieni!

W odwróconej pozycji

Gdy Koło Fortuny jest odwrócone, sugeruje, że być może spadliśmy z wysokości i zostaliśmy odesłani z powrotem na początek – aby zacząć coś od nowa, albo zmienić swój plan.

Może się wydawać, że jesteś na dnie, ale pomyśl o tym jako o szansie na odnowienie siebie i wytyczenie ścieżki, która pomoże ci powstać z popiołów. Będziesz wtedy bardziej współczującym i mądrym sprzymierzeńcem. W przyszłości czeka cię większaskromność w aspiracjach.

W pozycji rady

Koło Fortuny radzi śledzić przebieg wydarzeń. Teraz mogą pojawić się gwałtowne zmiany, duchowe przebudzenia lub dramatycznie zmieniające się wzorce społeczne. Zaakceptuj je..To jest bezpieczne miejsce dla ciebie. Jesteś pilnowany i chroniony, gdy kręcisz się w kółko. Wiele się nauczysz. To, co wchłoniesz, będzie dla ciebie korzystne przez długi czas.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków