Znaczenie kart tarota

Karta tarota Wieża

Wieża

Motto

To ty jesteś katalizatorem zmian.

Ogólne znaczenie

W praktycznie wszystkich znaczeniach karty Wieży, katastrofa uderza lub właśnie uderzyła. Natura spiskuje z ludzkimi niedociągnięciami, aby zdestabilizować społeczeństwo. Ten przewrót jest zbiorowy i bezosobowy.

Błyskawica jest stosowną karmiczną zemstą za winę tych, których losy pochodzą z wyzysku lub wykorzystywania innych. Znaczenie z Wieży przychodzi jak błyskawica, to rewolucja, potrzebna aby obalić hierarchię starego porządku, po czym każdy może mieć nowy, równy start.

W odwróconej pozycji

Odwrócona karta Wieży sugeruje, że dramat się skończył. Wszystkie krzywe wieże upadły. Zostaw za sobą problemy i emocje, które do tego doprowadziły. Zadaj sobie pytanie, co możesz zrobić teraz. Gdy weźmiesz się w garść i zaczniesz od nowa, odnajdziesz nową energię na następne ważne przedsięwzięcie.

W pozycji rady

Z kartą Wieża, pomyśl o sobie jako o sprawcy transformacji. Radykalna zmiana została już wyzwolona przez siły znacznie większe od zwykłych śmiertelników i dlatego nie stawiasz już oporu. Staraj się pośredniczyć w najtrudniejszych częściach zmian w miarę ich rozwoju. Poznaj siebie i innych w swoim życiu, ofiarowują swoje zasoby, aby zapewnić sobie i tobie lepszą przyszłość.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków