Znaczenie kart tarota

Karta tarota Kuglarz

Kuglarz

Motto

Niech Twoja intuicja Cię ispiruje. Masz w sobie więcej mądrości niż Ci się wydaje.

Ogólne znaczenie

Tradycyjnie, Kuglarz (Mag) jest tym, który może zademonstrować praktyczną magię – w leczeniu, rytuałach transformacyjnych, alchemicznych transmutacjach, tworzeniu talizmanów. Współczesny mag to osoba, która zamyka obwód pomiędzy niebem a ziemią.

W początkach Tarota, nawet utalentowany uzdrowiciel, który nie był wyświęconym duchownym, był uważany za związanego z Diabłem. Obraz czarodzieja obcującego z duchami żywiołów – z formalnym układem symboli – jest wyrazem wolności, w wyrażaniu siebie, bez obawy przed odwetem. Wyobraź sobie siebie manifestującego coś wyjątkowego, kierowanego przez siły ewolucyjne, które wyłaniają się spontanicznie z wnętrza twojej duszy.

W odwróconej pozycji

Odwrócona karta Mag sugeruje, że możesz działać wbrew własnej kreatywności. Być może uważasz, że twoje pomysły są zbyt skandaliczne lub zbyt ryzykowne aby wcielić je w życie. Być może czujesz się nie na miejscu, nie czujesz się komfortowo z objęciem stanowiska kierowniczego, nawet tymczasowo.

Zadaj sobie pytanie, co masz do stracenia. Miej odwagę wyrażać swoje przekonania i mów prawdę.

W pozycji rady

Uwierz w swoją wrodzoną kreatywność. Mag radzi, abyś dał swojemu wolnemu umysłowi dużo miejsca na zgłębienie tematu. Zachowuj się tak, jakbyś był otwartym i ciekawskim naukowcem. Dzięki temu możesz wnieść świeżość i jasność w sytuacji, która jest zarówno stymulująca, jak i inspirująca. Nie staraj się rozumieć tego wszystkiego intelektualnie, intuicja jest twoim asem w tej szczelinie poznania. Odpowiadaj spontanicznie, twoje naturalne pragnienia są dokładnie tym, czego potrzebujesz, a twoje niesamowite wyczucie czasu i nienaganny styl pomogą ci zniwelować wszelkie kłopoty.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków