Znaczenie kart tarota

Karta tarota Wisielec

Wisielec

Motto

Zaakceptuj konsekwencje swoich decyzji. Przejdź przez to, miej to już za sobą i otwórz się na nowe wyzwania.

Ogólne znaczenie

Wisielec zwykle wskazuje na brak zdolności do pomocy samemu sobie. Energia jest zatrzymywana i oczekuje na osąd. Z tą kartą, nie odzyskasz kontroli, dopóki sytuacja nie ulegnie zmianie. To dobry czas, by filozofować, studiować i medytować nad sytuacją, w której się znajdujesz. Tylko ci, którzy posiadają mądrość, cierpliwość i optymizm, będą w stanie dostrzec ograniczenia, łącznie z ewentualnym upokorzeniem, wyciągnąć z nich inspirującą lekcję.

W odwróconej pozycji

Odwrócona karta Wisielec sugeruje, że szlachetny uczynek ofiarowania siebie jako baranka ofiarnego jest, przynajmniej na razie, bezużytecznym gestem. To byłby pusty ruch, więc nie stawiaj się w takiej sytuacji. Zadaj sobie pytanie, na jakiej podstawie dałeś sobie nadzieję, że twoje poświęcenie coś zmieni w tej sytuacji. Być może to okazja, aby dowiedzieć się czegoś o sobie.

W pozycji rady

Zaakceptuj poczucie pokonania i oszukania przez własne siły. Oto konsekwencje przebywania w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Złe rzeczy mogą przytrafić się dobrym ludziom, nawet jeśli są niewygodne, a może nawet żenujące nie zniszczą cię.

Przestań opierać się i daj sobie nieco czasu. Zdasz sobie sprawę, że jednak udało ci się uporać z tym problemem. Kłopoty nie dotyczą już ciebie. Uczucie pokrzepienia i wdzięczności sprawią, że zrozumiesz czym jest prawdziwa wolność.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków