Znaczenie kart tarota

Karta tarota Sąd Ostateczny

Sąd Ostateczny

Motto

Zostaw swoją przeszłość. Przyszłość zaprasza cię z bogactwem rozwoju i zmian.

Ogólne znaczenie

Karta Sądu, czasami nazywana „Zmartwychwstaniem”, reprezentuje wielkie spotkanie, które, jak wierzyli starożytni, miało miejsce raz na sto lat. Był to czas, kiedy dusze były zabierane do domu, do miejsca ich pochodzenia, poza układem słonecznym. Wtedy świat uzupełniony nową partią dusz zaczynał proces tworzenia się od nowa. Karta Sądu Tarota wskazuje na uwolnienie się od wewnętrznych konfliktów, radzi, aby zaufać procesowi otwierania się na siebie.. Możesz bez wysiłku pojawiać się jako istota wielowymiarowa i pomagać w wywoływaniu tej reakcji.

W odwróconej pozycji

Odwrócona karta sugeruje narzucone z zewnątrz ograniczenia. Jeśli tak jest, musisz przystosować się do tych niewytłumaczalnych blokad. Jak woda, znajdziesz szczeliny by przejść obok tego, co cię powstrzymywało. Nie przestawaj płynąć, a cuda ci się przydarza.

W pozycji rady

Karta Sądu radzi, aby pozwolić sobie na wzrost, przemianę i uwolnienie ukrytych w sobie potencjałów. Pozbądź się bezowocnych wysiłków, nie zaniedbując swoich obowiązków. W tym procesie Chodzi o ciebie i pragnienie, aby zmienić swoje życie i stać się pełniejszą osobą. Zaufaj swoim impulsom i pozwól, by to niezwykłe przebudzenie miało miejsce.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków