Znaczenie kart tarota

Karta tarota Rydwan

Rydwan

Motto

Spójrzcie na przemiany jako pełne obietnic i przygód.

Ogólne znaczenie

Karta Rydwanu wskazuje na triumfalne poczucie wolności, odzwierciedla wysokie osiągnięcia i służy jako znak wzmocnienia sił.

Ogromne koła i pędzące rumaki symbolizują tempo, w jakim można urzeczywistnić siłę woli kierującego. Ten rodzaj działania sprawia, że świat staje się bardziej dostępny dla kogoś ambitnego, zdolnego przejąć władzę nad Rydwanem. Aby tempo zmian i potęga rydwanu nie pogłębiły błędów w ocenie sytuacji. Kierujący Rydwanem musi wyjątkowo uważać na drogę, którą podążamy.

W odwróconej pozycji

Kiedy ta karta jest odwrócona, sugeruje, że możesz się wycofać, podjąć stery i wziąć odpowiedzialność za wprawianie swojego życia w ruch. Inicjujesz zmiany, ale jeszcze nie zdecydowałeś się ruszyć pełną parą w ich kierunku. Być może powstrzymujesz się z powodów, które wydają ci się uzasadnione, ale tak naprawdę wszystko zależy od ciebie. Pokonaj własny wewnętrzny opór, zamiast obwiniać za to okoliczności.

W pozycji rady

Rydwan radzi, abyś był przygotowany na zmiany, które mogą obejmować przeprowadzkę lub okazję do podróży. Wyobraź sobie, że podróżujesz rydwanem doświadczając nowych wrażeń, które zmieniają się wraz z każdą doliną lub przełęczą. Możesz zostać poproszony o życie na walizkach i traktowanie za dom każdego miejsca, w którym chwilowo zamieszkasz. Otwórz się na nowych ludzi, którzy przychodzą do Twojego życia. Stań się bardziej elastyczny i posmakuj radości z wolności. Bądź niezależny i przygotowany na zmiany, które cię poniosą.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków