Znaczenie kart tarota

Karta tarota Umiarkowanie

Umiarkowanie

Motto

Zidentyfikuj i zdobądź te elementy, które najlepiej pomogą ci zakończyć misję, a resztę zostaw za sobą.

Ogólne znaczenie

Karta Umiarkowania jest odniesieniem do duszy. Klasycznie żeńska, kobieta lub aniołek na karcie łączy w sobie subtelne energie z ewolucją osobowości. Tak jak w kuźni metale muszą być poddawane ekstremalnym temperaturom, gięciu i uderzaniu, ale produkt końcowy jest nieskończenie lepszy od nieoczyszczonej rudy wydobywanej z ziemi.

W odwróconej pozycji

Odwrócona karta Umiarkowania sugeruje, że grozi ci rezygnacja z własnych potrzeb. Coś sprawia, że czujesz się apatyczny i ignorujesz to, czego głęboko pragniesz i potrzebujesz.

Skoncentruj się na regeneracji i wyzwoleniu. Spróbuj wyznaczyć sobie dzień, w którym robisz tylko takie zajęcia, które cię uszczęśliwią. Zjedz smacznie i odpocznij, a potem przyjrzyj się jeszcze raz swojemu życiu. Jeśli nie uzyskasz ostrej perspektywy, poszukaj pomocy.

W pozycji rady

Karta Umiarkowania radzi ci poszukać brakujących składników w twoim życiu. Zamanifestuj swoje sprawdzone umiejętności i zdolności i rób to, co musisz zrobić, aby wypełnić swoją misję.!Przygotuj się na duchowe praktyki, studia lub zmiany stylu życia, które mogą ci pomóc w twoich poszukiwaniach.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków