Znaczenie kart tarota

Karta tarota Księżyc

Księżyc

Motto

Słuchaj ciała i jego unikalnej mądrości. Polegaj na swoich wewnętrznych bogactwach jako najlepszym źródle wsparcia i bezpieczeństwa.

Ogólne znaczenie

Karta Księżyca odnosi się do zdolności tworzenia wrażeń, rozwijanego w łonie głębokiego relaksu. Śnimy i wpadamy w trans, doświadczamy głębokich mistycznych i/lub przerażających wizji, wykraczających poza nasze zwykłe zmysły. Nie zawsze możemy kontrolować to, co się dzieje. Karta Księżycowa oznacza, że to co pomiędzy jaźnią a nieznanym przestaje mieć znaczenie.

W odwróconej pozycji

Księżycowa karta odwrócona sugeruje, że możesz wyolbrzymiać swoją wersję sytuacji. Odtwarzasz emocjonalną, dramatyczną interpretację wydarzeń, nie trzymając się gołych faktów. Pokusa, by dać się ponieść emocjom jest zrozumiała, ale nie pomaga znaleźć równowagi w tych chaotycznych czasach.

W pozycji rady

Karta Księżycowa radzi, abyś zaufał swoim instynktom i intuicjom. Twoje ciało będzie cię bezbłędnie wspierać, jeżeli zamiast wtrącać się i próbować kontrolować to, co dostrzegasz, wybierzesz medytację. Postaraj się być tylko świadkiem. Nie rób nic. Niech natura cię prowadzi. To może być twoja najlepsza droga w tej sytuacji.

Sprawdź też inne wróżby tarota

Zobacz horoskop indywidualny specjalnie dla Ciebie...

Moja data urodzenia
Imię
Jestem

Zobacz horoskop dla innych znaków